kurumsal-02

Kurumsal

Uzun senelerdir taşımacılık alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde. Sefersoy Nakliyat olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Her hizmet alanında %100 müşteri niteliğini hedefleyerek en iyi ekipmanlar ve işinde uzman personel kadromuzla tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası sigortalı, marangozlu, ambalajlı lojistik hizmeti sağlamaktadır. Piyasadaki diğer nakliyat şirketlerinden farklı olarak nitelikli bir hizmet sunmamız ve müşterilerimiz için en iyi fiyat politikamız ile sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,

Teknolojik gelişmeleri izleyerek, müşterilerimize değişen teknoloji ile hizmet vermek,

Sürekli eğitim yoluyla personelimizin örnek bir kuruluşun mensubu olduklarının fark edilmesini sağlamak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

Kesintisiz inovasyon ve istikrarlı büyüme ile nakliyat ve lojistik sektöründe liderliğini sürdüren bir marka olmayı başarmak.

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde kendi tesis ve ekipmanlarını kullanarak müşterilerine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı nakliyat ve lojistik hizmetler sunan lider bir firma şirketi olmak.

Fiyat Teklifi Alın

  Mutlu Müşteriler

  Nakliyat Aşamaları

  Ücretsiz Ekspertiz

  Profesyonel ekspertizlerimiz yeni ve mevcut adresinize gelerek durum analizi yapar.

  Eşyaların Paketlenmesi

  Taşıma işleminden önce tüm eşyalarınızın titizlikle paketleme işlemi yapılır.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni Adresinize getirilen eşyalar evin içerisine taşınır ve yerleştirme işlemi yapılır.

  Hizmetlerimiz