Banka Taşımacılığı

Kurumsal nakliye işlemlerinde olduğu gibi banka şubesi taşımacılığında asıl temel hedefimiz kusursuz ve güvenli şekilde müşterilerimize hizmet verebilmektedir. Nakliye işleminden önce pek çok ayrıntısı göz önünde bulunduran Sefersoy Nakliyat banka taşımacılığı konusunda uzman bir bakış açısıyla diğer şirketlere göre değişik bir hizmet veren firmamız şehir içi, şehirlerarası hatta uluslar arası seviyede nakliyat faaliyetlerini sürdürmeye sürdürmektedir.

Bankacılık piyasasında nakliyat işlemlerinin tümü bir güven duygusuna bağlı şekilde yapılması çok daha uygun olmaktadır. Burada önemli olan uzman firmaların tercih edilmesiyle çok daha uygun ekipmanlar ile destek almaktır. Firmamız Sefersoy Nakliyat olarak banka içinde ve dışında bulunan her çeşit eşya parçasını uygun ekipmanlar yardımı ile nakliyatını yapmaktadır. Banka içinde bulunan atm cihazları, iç teçhizat, dosya, evrak vb. Eşyaların oldukça kusursuzca nakliyesini gerçekleştirir ve yeni adresine sorunsuzca ulaştırır.

Fiyat Teklifi Alın

  Neden Biz?

  En İyi Ambalajlama ve Paketleme

  Alanında Uzman & Profesyonel Ekip

  En Uygun Fiyatlarla Profesyonel Nakliyat Hizmeti

  Hijyen Kurallarına Uygun Ekipmanlar

  Demonte & Montaj Hizmeti

  Yeni Model Araçlar

  Sıkça Sorulan Sorular

  Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz

   

  Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

   

  Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir  helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise  ucuz fiyat veren kişiler  genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın 

   
   

  Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

  Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

  Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

  Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

  Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

  Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

  Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

  Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

  Evet taşıma esnasında avizeleriniz, perdeleriniz, storlarınız sökülüp yerlerine takılır.